icon

Battle for the Galaxy

4.1.5 için
Android

4.3

30

Galaksideki stratejik savaşlarda savaşın

14.9M

Bu uygulamayı oyla

Battle for the Galaxy çevrim içi bir strateji oyunudur, burada uzay istasyonu inşa edebilir, askerleri işe alabilir ve heyecan verici uzay savaşlarında kazanmak için kuleler kurabilirsiniz.

Battle for the galaxy'nin oyun planı Clash of Clans ve diğer strateji oyunlarına çok benzer. Daha fazla kaynak kazanmak ve daha fazla asker toplayabilmek için uzay istasyonunuzda düzinelerce modül oluşturup geliştirin. Fakat savunma yapmayı unutmayın: duvarlardan, roketatarlardan, makineli tüfeklerden ve daha fazlası arasından seçim yapın!

Battle for the Galaxy'deki eylemin çoğu, diğer oyuncuların üslerinde gerçekleşir çünkü düşman üslerini yağmalamak, daha fazla kaynak elde etmenin ve ordunuzu inşa etmenin en hızlı yoludur. Bunun da ötesinde, kahramanlar da edinebilirsiniz: özellikle sizin lehinize savaş açabilen güçlü askerleri alabilirsiniz.

Battle for the Galaxy; eğlenceli, sıra dışı grafikleri ve öğrenmesi kolay olan kontrolleri ile çok oyunculu bir strateji oyunudur. Bir deneyin, güçlü bir uzay istasyonu inşa edin ve galaksiyi ele geçirin!
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

X